Na jakie obozy młodzieżowe są jeszcze miejsca?
2019-04-27 12:00:02


Oj, oj, oj…Chyba mamy już maj. Czyli jakby nie patrzeć to wakacje zaczynają się już w przyszłym miesiącu. Z racji tego, że nasze obozy młodzieżowe sprzedają się w tym roku…

Czytaj całość Na jakie obozy młodzieżowe są jeszcze miejsca?Oj, oj, oj…Chyba mamy już maj. Czyli jakby nie patrzeć to wakacje zaczynają się już w przyszłym miesiącu. Z racji tego, że nasze obozy młodzieżowe sprzedają się w tym roku w rekordowo szybkim tempie, postanowiliśmy przygotować dla Was małe zestawienie obozów, na które mamy jeszcze trochę miejsc. Sprawdźcie zatem na jakie obozy młodzieżowe z BUT są jeszcze miejsca:


1 – Złote Piaski – Party Zone w hotelu Royal

Jeden z flagowych programów naszego biura, czyli Party Zone w klasycznym bułgarskim wydaniu. Nie ma tematu do dyskusji, bo to po prostu najlepsza opcja dla osób, które nigdy nie były na obozie młodzieżowym!


2- Loret de Mar – Party Zone w hotelu Blue Sea Montevista Hawai

Klimacik troszkę jak w przypadku Party Zone w Złotych Piaskach, ale…tym razem bawicie się na Costa Brava. Najsłynniejsza riwiera Europy to nie tylko miejsce na plażing i clubbing, ale też doskonała okazja, żeby zwiedzić pobliską Barcelonę.


3 – Nei Pori (Grecja) – Chill out Zone w hotelu Olympion Melathron

Grecja to dla niektórych z naszego biura ulubiony kierunek wakacyjnych wypraw. Jak widać po dostępności miejsc macie podobny gust. Nie ma się czemu dziwić, bo nigdzie na świecie nie znajdziecie tak błękitnej wody i tak palącego słońca. No i ta kuchnia…


4 – Dobra Voda (Czarnogóra) – Chill out Zone w Pensjonacie Palma

Jedna z tegorocznych nowości, która idealnie wpisuje się w panujące na polskim rynku turystycznym trendy. Czarnogóra to wciąż nieodkryta kraina, w której ceny są niższe niż w Chorwacji, a atrakcji jest nie mniej niż w Grecji.


5 – Złote Piaski – superior Party Zone (all inclusive) w hotelu Gladiola

Na koniec coś iście wypasionego. Jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert w tym sezonie. Imprezowe all inclusive w Złotych Piaskach z przelotem samolotem. Czy trzeba dodawać coś jeszcze?

Mało Wam? Spoko, więcej wypasionych ofert obozów młodzieżowych, na które są jeszcze miejsca znajdziecie TU.