Na jaki obóz młodzieżowy jedzie najwięcej młodzieży?

2018-06-27 12:00:02Na jaki obóz młodzieżowy jedzie najwięcej młodzieży? Takie pytanie regularnie zadajecie naszemu działowi sprzedaży. Nic dziwnego, od dawna wiadomo, że młodzi ludzie kochają obozy młodzieżowe za to, że mogą bawić…

Czytaj całość Na jaki obóz młodzieżowy jedzie najwięcej młodzieży?Na jaki obóz młodzieżowy jedzie najwięcej młodzieży? Takie pytanie regularnie zadajecie naszemu działowi sprzedaży. Nic dziwnego, od dawna wiadomo, że młodzi ludzie kochają obozy młodzieżowe za to, że mogą bawić się w wielkiej ekipie i poznać dziesiątki nowych osób z całej Polski i Europy.

A w tym roku nasze obozy cieszą się rekordowym zainteresowaniem. Świadczyć może o tym wyprzedany pierwszy turnus i to, że kończą  nam się miejsca na wyjazdy w lipcu. Jeśli chcecie załapać się na wyjazd na obóz młodzieżowy z BUT musicie się śpieszyć, tym bardziej, że niektóre obozy (jak na przykład TEN w Hiszpanii) przeceniamy teraz o 500 zł!

Przygodę i prawdziwie imprezowy klimat gwarantuje zawsze wyjazd do Złotych Piasków. W tej chwili najbardziej obleganym i najpopularniejszym hotelem w Złotych Piaskach jest Gladiola. Trzygwiazdkowy obiekt przez stałych bywalców Złotych uważany jest za jeden z najlepszych, a wśród młodzieży, która była z nami na kilku obozach uważany jest za następcę kultowego „Władka” czyli hotelu Władysław, który od kilku sezonów kieruje ofertę wyłącznie do gości pełnoletnich.

fot. Patrycja Ilcewicz

Hotel Gladiola w Złotych Piaskach to gwarancja spędzenia obozu młodzieżowego w samym centrum wydarzeń. Położony przy deptaku obiekt zapewnia wam bliskość wszystkich atrakcji, a także prostą drogę na plażę! Poza tym Gladiola od dawna znana jest z największych tłumów. Ci, którzy w niej byli wiedzą, że w jej okolicy zawsze kręci się wesoła ekipa.

Innym ultra popularnym obozem młodzieżowym w Złotych Piaskach jest wyjazd do hotelu Royal. Ten czterogwiazdkowy hotel jest w tym roku jednym z hitów naszej oferty. Świadczą o tym nie tylko właściwie wyprzedane turnusy lipcowe i sierpniowe, ale także rosnąca ilość zapytań. Chcecie spędzić wakacje w hotelu Royal w Złotych Piaskach? Rezerwujcie swój wyjazd już teraz, bo za moment serio może być za późno.

Uciekamy z Bułgarii, bo w tym roku na drugie miejsce w rankingu popularności obozów młodzieżowych wysunęło się Rimini. To właśnie letnie obozy w Rimini są wybierane przez najwięcej uczestników (zaraz po Złotych Piaskach). Tu szczególny zainteresowaniem cieszy się obiekt Mebe. Turnusy czerwcowe i lipcowe są prawie „wyczyszczone”, a codziennie spływają nowe rezerwacje. Jeśli zatem szukacie obozu młodzieżowego we Włoszech, na który jedzie najwięcej osób to dawajcie z nami do Mebe w Rimini. Zabawa w gronie rówieśników gwarantowana.

A może Lloret de Mar? W tym roku w imprezowej stolicy Hiszpanii lider jest tylko jeden – Top Alexis. To najpopularniejszy wśród młodzieży obóz w roku 2018. To właśnie tam najtrudniej ogarnąć wolne miejsce.

Chcecie wybrać się na obóz młodzieżowy, na który jedzie najwięcej młodzieży? Dobrze trafiliście, w BUT mamy tylko takie obozy!
CZAT NA ŻYWO