Kto jedzie na obozy młodzieżowe z BUT 2019 cz. 1
2019-04-12 12:00:03


Wakacje 2019 już właściwie za dwa miesiące…Warto zatem zerknąć kto wybiera się na obozy młodzieżowe z BUT 2019! Tym postem zaczynamy zatem prezentację osób, które na 100% spotkacie jeśli wybierzecie…

Czytaj całość Kto jedzie na obozy młodzieżowe z BUT 2019 cz. 1Wakacje 2019 już właściwie za dwa miesiące…Warto zatem zerknąć kto wybiera się na obozy młodzieżowe z BUT 2019! Tym postem zaczynamy zatem prezentację osób, które na 100% spotkacie jeśli wybierzecie się z nami na obozy młodzieżowe w te wakacje.

Zaczynamy od ekipy, która część z Was może znać, bo…to właśnie te osoby mają kody, które w tym roku całkiem solidnie obniżają ceny naszych obozów. Część z nich kojarzycie pewnie z naszego insta. Ale z tymi osobami będziecie mogli poznać się także na żywo. Wystarczy tylko, że wybierzecie się na jeden z naszych obozów.

Kinga – stara znajoma, część z was bawiła się z nią rok temu w Hiszpanii. Teraz pora na wyprawę do Bułgarii. Więc jeśli chcecie spotkać się z Kingą nad Morzem Czarnym to drugiej okazji może już nie być!

Eleni – słońce południa ma we krwi siłą rzeczy. Ale w tym roku zamiast do Grecji wybierze się z nami do Włoch. Wiadomo Rimini to najlepsze miejsce na imprezy nad Adriatykiem, więc nad czym się jeszcze zastanawiać?

Wyświetl ten post na Instagramie.

już koniec tego bajlando

Post udostępniony przez Eleni Pagkratiou (@elenipagkratiou)

Martyna – rok temu była z nami w UK. Tym razem uderzy na południe, bo w końcu w wakacje trzeba  trochę pogrzać się na słońcu!