Kończymy wakacje i obozy młodzieżowe 2017! :(

2017-08-28 12:00:03Wakacje trwają, ale powoli dobiegają końca, a my możemy wam powiedzieć jedno! Z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością obwołujemy wakacje 2017 najlepszą imprezą jaką zorganizowaliśmy w historii naszego biura. Poziom (również…

Czytaj całość Kończymy wakacje i obozy młodzieżowe 2017! :(Wakacje trwają, ale powoli dobiegają końca, a my możemy wam powiedzieć jedno! Z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością obwołujemy wakacje 2017 najlepszą imprezą jaką zorganizowaliśmy w historii naszego biura. Poziom (również waszych oczekiwań) rośnie z roku na rok. Staramy się dostosowywać do niego co roku przygotowując dla was mega atrakcje!

 

 

W ty roku jak widać trafiliśmy w dziesiątkę bo obozy młodzieżowe z BUT wyprzedały się już przed połową sierpnia! Pokazuje to po raz kolejny jak istotne jest wcześniejsze rezerwowanie swojego wymarzonego obozu młodzieżowego, bo ilość maili jakie spływały do nas już od połowy lipca w tym roku była absolutnie rekordowa!
Rekordowe były też obozy młodzieżowe. Najlepiej tradycyjnie bawiliście ise w Złotych piaskach, Rimini i Lloret de Mar. Pozostałe obozy młodzieżowe też nie pozostawały w tyle. Jak bawiliście się na wakacjach z BUT w 2017 roku zobaczyć możecie na zdjęciach ozdabiających ten wpis.

 

obozy młodzieżowe 2017

Jeszcze w lipcu 2017 postanowiliśmy, że kolejny rok będzie jeszcze bardziej szalony i…pełen niespodzianek, które poznacie już…wkrótce. Na razie czeka na was premiera oferty zimowej, a osoby, które już chcą planować wakacje w 2018 roku zapraszamy do naszej fejsowej grupy!

facebook grupa bułgaria 2018

Oraz do wzięcia udziału w trwającym do 17 września konkursie!

Wystarczy wziąć udział w naszym corocznym konkursie zdjęciowym, w którym do wygrania są następujące nagrody:

– darmowy wyjazd autokarowy z naszej oferty – wyjazd w sezonie 2018
– zniżka 500 PLN na dowolny obóz z naszej oferty 2018
– zniżka 300 PLN na dowolny obóz z naszej oferty 2018

 

obozy młodzieżowe 2017

Jak zgarnąć te nagrody? To w sumie prostsze niż się wydaje! Wystarczy, że wykonacie 6 banalnych kroków:

1. Wrzucicie na Instagram swoje wakacyjne zdjęcie (im więcej tym lepiej!)
2. Oznaczycie nasz profil @kochamwakacjepl – możecie zrobić to w opisie swojego zdjęcia lub poprzez funkcję „oznacz znajomych”
3. Najfajniejsze zdjęcia, na których zostanie oznaczony nasz profil codziennie repostujemy na naszym profilu – podajemy przy tym w opisie nick osoby, która wykonała zdjęcie
4. Wśród wszystkich zdjęć, które zostaną repostowane na profilu Kochamwakacjepl jury, ostatniego dnia trwania konkursu jury wybierze zwycięskie prace
5. Zdjęcie z największa ilością serduszek zdobywa nagrodę specjalną!
6. Na wasze zdjęcia czekamy przez całe wakacje!

Na wasze zdjęcia czekamy do 17.09.2017r!
CZAT NA ŻYWO