Koncert Kuby Knapa w Złotych Piaskach

2018-02-12 12:00:02Jaka będzie najlepsza i najgorętsza impreza wakacji w Złotych Piaskach 2018? My już znamy odpowiedź na to pytanie! Czemu? Bo to MY ją organizujemy! Uważni czytelnicy naszego bloga oraz obserwatorzy…

Czytaj całość Koncert Kuby Knapa w Złotych PiaskachJaka będzie najlepsza i najgorętsza impreza wakacji w Złotych Piaskach 2018? My już znamy odpowiedź na to pytanie! Czemu? Bo to MY ją organizujemy!
Uważni czytelnicy naszego bloga oraz obserwatorzy naszego fanpage (nie obserwujesz? Zmień to! Kliknij TU!) z pewnością zauważyli już nowość w naszej ofercie obozów młodzieżowych 2018. To „Wakacje z Pasją” czyli wyjątkowy cykl obozów, które pozwalają wam na rozwijanie swojej pasji i dzielenie jej z rówieśnikami, którzy mają takie same zainteresowania. Wiemy jak wiele młodych ludzi kocha hip hop, dlatego postanowiliśmy, że jedną z głównych atrakcji naszego programu będzie obóz młodzieżowy z raperem! Na pierwszej edycji swoją obecnością zaszyci nas Kuba Knap, a raper, poza tym, ze wbije na obóz i spędzi z wami czas…zagra koncert w Złotych Piaskach!

kuba knap koncert w złotych piaskach

Impreza odbędzie się w kultowym PR Club, a wjazd na nią zapewniony, bez kolejki i opłat, wszyscy, którzy wybiorą się z nami na obóz młodzieżowy do Złotych w ramach „Wakacje z Pasją”. Obóz odbędzie się w dniach 9.08-19.08.2018, a osoby które na niego pojadą zakwaterowane będą w położonym w samym centrum miasta Hotelu Royal. Poza tradycyjnymi atrakcjami, które czekają na wszystkich jadących na obóz młodzieżowy do Złotych Piasków z BUT, na osoby wybierające się na ten turnus czekają spotkania z Kubą oraz wspomniany koncert!
koncert kuba knap złote piaski

 

Jak pewnie wiecie koncerty i imprezy to w Złotych mała tradycja, dlatego jaramy się, że to właśnie my jako pierwsi ogłaszamy w tym roku koncert i to od razu jeden z najbardziej gorących!

kuba knap złte piaski obóz młodzieżowy

Kuba to raper, którego nie wypada nie znać. Absolutny lider na polskiej scenie hiphopowej, który występował w największych polskich klubach, na takich festiwalach jak Hip-Hop Kemp, Gdańsk Dźwiga Muzę, Polish Hip-Hop Festiwal oraz headlinował trasę Tour Of The Year.

Słońce, plaża, hip hop. Czy może być lepsze połączenie?

PS tu mamy oficjalny event.
CZAT NA ŻYWO