Kiedy planować wakacje 2018?

2018-01-22 12:00:02Kiedy planować wakacje 2018? To pytanie zadaje sobie każdy. A odpowiedź na nie jest bardzo prosta. Jak najwcześniej! Niektórzy nasi znajomi jaką już zaplanowane wakacje od poprzednich wakacji…to jednak ekstremalne…

Czytaj całość Kiedy planować wakacje 2018?Kiedy planować wakacje 2018? To pytanie zadaje sobie każdy. A odpowiedź na nie jest bardzo prosta. Jak najwcześniej! Niektórzy nasi znajomi jaką już zaplanowane wakacje od poprzednich wakacji…to jednak ekstremalne przypadki osób, które po prostu od wielu lat żyją zakupem biletów lotniczych i tylko odliczają czas od podróży do podróży. Co z młodzieżą, która siłą rzeczy ograniczona jest kalendarzem roku szkolnego? Kiedy planować wyjazd na obóz młodzieżowy 2018? Najlepszym terminem ku temu jest początek roku. Wtedy właśnie znacie już częściowy rozkład egzaminów (w przypadku uczniów ostatnich klas), a także jesteście w stanie pogodzić wyjazd na obóz młodzieżowy z planami wakacyjnymi waszych rodziców i najbliższych.

obozy młodzieżowe hiszpania
Dlatego najlepszy moment na rezerwację letniego obozu młodzieżowego jest właśnie teraz! Tak, w tej sekundzie! Nie odkładaj tego na jutro, ani pojutrze. Obczaj nasze oferty, bo nie ma na co czekać tym bardziej, że…w ramach dopingu dla wszystkich niezdecydowanych, którzy czytają tego bloga przygotowaliśmy kod zniżkowy ważny na całą naszą ofertę!

Wpisz podczas rezerwacji kod zniżkowy na obozy młodzieżowe:

LATOFB1

a otrzymasz 50 PLN zniżki na swój wymarzony obóz młodzieżowy!

Ale uwaga…tak jak pisaliśmy najlepszy moment na planowanie wakacji 2018 jest właśnie teraz, bo powyższy kod ważny jest zaledwie trzy dni! Zatem wyjazdy na obóz młodzieżowy w niższej cenie możecie rezerwować z naszym kodem zniżkowym właśnie przez trzy dni od dziś!

tropics club lloret de mar obóz młodzieżowy

Gdzie możecie wybrać się na obóz młodzieżowy w 2018 roku? Jak zwykle czekają na was najpopularniejsze kierunki obozów młodzieżowych w tym: Złote Piaski, Rimini oraz Lloret de Mar. Przygotowaliśmy też obowiązkowy zestaw nowości, a wśród nich kompletnie nowy obóz w Hiszpanii , masę obozów tematycznych w Polsce oraz…coś o czym powiemy wam w swoim czasie, ale obiecujemy, że to będzie COŚ!

 

Ola Winnicka
Ofertę obozów młodzieżowych 2018, tradycyjnie już, uzupełnia zestaw obozów językowych.

Jak zatem widać jest w czym wybierać i przebierać, a najlepszy moment na rezerwację obozu młodzieżowego i planowanie wakacji 2018 jest właśnie…TERAZ!
CZAT NA ŻYWO