Jedziemy na Wakacje z Muszkieterami 2018!
2018-06-12 12:00:02


Wakacje już za moment, a w tym roku prawie 800 dzieciaków będzie, dzięki Fundacji Muszkieterów nie tylko wypoczywać, ale także rozwijać swoje pasje. Na pierwsze turnusy kolonijne organizowane przez Fundację…

Czytaj całość Jedziemy na Wakacje z Muszkieterami 2018!Wakacje już za moment, a w tym roku prawie 800 dzieciaków będzie, dzięki Fundacji Muszkieterów nie tylko wypoczywać, ale także rozwijać swoje pasje. Na pierwsze turnusy kolonijne organizowane przez Fundację Muszkieterów uczestnicy wyjadą już pod koniec czerwca. Akcję wspiera medalistka olimpijska i ambasadorka akcji – Sylwia Gruchała.

W 2018 r. Fundacja Muszkieterów wraz z właścicielami sklepów Intermarché oraz Bricomarché już po raz trzeci zorganizuje charytatywną akcję „Wakacje z Muszkieterami”. Dzięki tej inicjatywie blisko 800 dzieci z rodzin niezamożnych oraz domów dziecka wyjedzie na prawdziwe wakacje!
W tym roku dzieci będą wypoczywać w Julinku, w sercu Kampinoskiego Parku Narodowego, w ośrodku znanym jako była baza cyrkowa, w której swoje umiejętności przez wiele lat szlifowały największe gwiazdy polskiej i światowej sztuki cyrkowej.

Nie powinno was zatem zdziwić, że motywem przewodnim tegorocznych Wakacji z Muszkieterami będzie „Wakacyjna Akademia Talentów”. Wiedząc, że wakacje to nie tylko czas wypoczynku, ale także doskonała okazja do tego, żeby w czasie wolnym od szkoły rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności. Wierzymy, że wakacje spędzone w Julinku dla wielu dzieciaków będą nie tylko chwilą oddechu od codzienności, ale być może staną się także pierwszą okazją do spotkania z nowym hobby, które być może zostanie z nimi na całe życie!

Każdy dzień będzie wypełniony nie tylko intensywnymi zajęciami, ale także wieloma dodatkowymi atrakcjami. Gry, zabawy, kolonijne talent show, karaoke dyskoteki. Znajdzie się również czas na wycieczki autokarowe do Warszawy, a w niej na zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki, Starówki oraz obowiązkową przejażdżkę metrem.

My po raz kolejni jesteśmy dumni mogąc pochwalić się, że będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w pięknej akcji i dbać o to, żeby Wakacje z Muszkieterami były przygodą równie niezapomnianą co te z kart powieści Aleksandra Dumasa!
CZAT NA ŻYWO