Jakie są terminy ferii 2018?

2017-10-09 12:00:02Październik to miesiąc, w którym definitywnie kończą się wakacje. Co prawda uczniowie podstawówek, gimnazjów i liceów chodzą do szkoły już od 4 września, ale my zawsze za symboliczny koniec wakacji…

Czytaj całość Jakie są terminy ferii 2018?Październik to miesiąc, w którym definitywnie kończą się wakacje. Co prawda uczniowie podstawówek, gimnazjów i liceów chodzą do szkoły już od 4 września, ale my zawsze za symboliczny koniec wakacji uważamy początek października. Czemu? Po pierwsze dlatego, że wakacje kończą nasi najstarsi klienci czyli maturzyści i studenci, którzy rozpoczynają rok akademicki. Po drugie dlatego, że my też powoli kończymy wakacyjny wypoczynek i zabieramy się za ciężką pracę, która doprowadzi nas do premiery oferty letnich obozów młodzieżowych 2018!

zima 2016 z kocham wakacje

Tymczasem wy możecie już rezerwować swoje wyjazdy na ferie 2018! To właśnie one będą najbliższą, poza Świętami Bożego Narodzenia, okazją do wypoczynku. Warto wykorzystać dwa tygodnie ferii na coś innego niż leżenie w domu przed kompem lub granie na plejaku. Zachęcamy was, żebyście te ferie spędzili razem z najfajniejszym biurem podróży dla młodzieży w Polsce!

zimowisko z BUT

Tym bardziej, że w tym roku nie przyjmujemy wykrętów pod tytułem „nie umiem jeździć na snowboardzie i nartach, a chcę jechać na obóz zimowy”, bo po raz pierwszy w ofercie mamy bardzo bogaty zestaw obozów turystycznych, krajoznawczych oraz obozów gdzie możecie podnosić swoje umiejętności w obszarach, które kochacie takich jak taniec czy survival.

Snowboarders launching off a jump; La Thuile , Aosta, Italy.

Wybieranie najlepszego obozu zimowego na ferie 2018 zacząć powinniście od poznania terminów ferii, które ogłosiło Ministerstwo. Pozwoli to wam na dokładne wybranie terminu waszego wyjazdu na zimowisko.

Kalendarz terminów ferii 2018 :

15 stycznia – 28 stycznia – dolnośląskie, mazowieckie, opolskie,
zachodniopomorskie
22 stycznia – 4 lutego – podlaskie, warmińsko-mazurskie
29 stycznia – 11 lutego – lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
12 lutego – 25 lutego – kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Jakie obozy młodzieżowe przygotowaliśmy dla was na ferie 2018? Jest tego całkiem dużo. Zapraszamy was miedzy innymi do Francji Włoch, Czech, Słowacji, Austrii i zawsze najpiękniejszej Polski. Wszystkie obozy postaramy się opisać na naszym blogu w kolejnych jesiennych wpisach!
CZAT NA ŻYWO