Jakie są najlepsze hotele w Złotych Piaskach?
2018-05-28 12:00:02


Szukacie informacji na temat tego jakie są najlepsze hotele w Złotych Piaskach? No to dobrze trafiliście! Mamy dla Was bowiem ranking hoteli w Złotych Piaskach, który ułatwi Wam wybór hotelu,…

Czytaj całość Jakie są najlepsze hotele w Złotych Piaskach?Szukacie informacji na temat tego jakie są najlepsze hotele w Złotych Piaskach? No to dobrze trafiliście! Mamy dla Was bowiem ranking hoteli w Złotych Piaskach, który ułatwi Wam wybór hotelu, w którym spędzicie swój obóz młodzieżowy lub obóz studencki w Bułgarii. Oto najlepiej oceniane przez młodzież i studentów hotele w Złotych Piaskach!

1. Gladiola

Szukając odpowiedzi na to jaki jest najlepszy hotel w Złotych Piaskach nie można nie wymienić Gladioli. Dla ludzi wybierających się na obozy młodzieżowe w Złotych Piaskach ten hotel to absolutny hit. Leży właściwie na plaży, a sam w sobie jest swoistym miastem w mieście. To jedyny hotel, w którym usypia was szum fal Morza Martwego, a budzi zgiełk niesamowicie energetycznej ekipy, która jest tym co w Gladioli znajdziecie na każdym turnusie.

2. Royal

Czterogwiazdkowy hotel Royal przez wielu typowany jest na najlepszy hotel w Złotych Piaskach. Widoczny z wielu punktów miasta zaskakuje ilością udogodnień i wystrojem. To właśnie w hotelu Royal znajdziecie jeden z najlepszych widoków na Złote (jeśli widzicie na Instagramie panoramy Złotych Piasków robione z balkonu to możecie być prawie pewni, że zdjęcia robiono z Royala) oraz basen z barem basenowym, który gwarantuje iście wakacyjną atmosferę.

3. Zdravetz

Kolejny czterogwiazdkowy hotel w naszym rankingu. Ten obiekt przez wiele osób wybierany jest na najlepszy w Złotych Piaskach ze względu na swoją lokalizację. To tu w pełni można poczuć chill, którego w wakacje poszukuje każdy z nas. Dzięki temu, że obiekt położony jest w parkowej części kurortu możecie bez problemu odciąć się od zgiełku, albo wykręcić własną imprezę. Jeśli mielibyśmy wybierać jeden hotel, który położony jest jak prawdziwy resort to wybralibyśmy właśnie ten!

4. Varshawa

„Mam tak samo jak ty…” śpiewają cytując klasyka wielbiciele hotelu Varshawa. Ten obiekt o swojskiej nazwie pojawia się w większości rankingów na najlepszy hotel Złotych Piasków. Od lat wybierają go młodzie ludzie, którzy szukają obiektu zlokalizowanego najbliżej gastronomicznego centrum Złotych Piasków. Z Hotelu Varshawa jest też całkiem blisko na plażę.

5. Vladislav

Imprezowy król dla osób powyżej 18 roku życia. Kiedyś bawili się tu wszyscy, ale dziś to prawdziwa mekka pełnoletnich. Mówi się, że wizyta w Złotych bez imprezki z ekipą hotelu Vladislav to nie są wakacje. W tym roku zapraszamy was do hotelu Vladislav w Złotych Piaskach na imprezowe obozy studenckie, które po raz kolejny przejdą do melanżowej historii tego kurortu. A każdy kto spędzi tu choć noc powie, że to właśnie Vladislav jest najlepszym hotelem w Złotych Piaskach!
CZAT NA ŻYWO