Jaki obóz młodzieżowy wybrać w wakacje 2018?

2018-05-07 12:00:02Za oknem coraz cieplej więc pora planować wyjazd na obozy młodzieżowe 2018. Jak co roku wracają wątpliwości: Gdzie się wybrać? Na co się zdecydować? Jaki obóz młodzieżowy jest najpopularniejszy? Wychodząc…

Czytaj całość Jaki obóz młodzieżowy wybrać w wakacje 2018?Za oknem coraz cieplej więc pora planować wyjazd na obozy młodzieżowe 2018. Jak co roku wracają wątpliwości: Gdzie się wybrać? Na co się zdecydować? Jaki obóz młodzieżowy jest najpopularniejszy?

Wychodząc naprzeciw waszym pytaniom i wątpliwościom publikujemy poradnik dla osób, które i nie potrafią się zdecydować na jaki obóz młodzieżowy jechać w lato 2018!
co zabrać na obóz młodzieżowy

Obóz młodzieżowy w Polsce czy za granicą?

Pierwsze, podstawowe i najczęściej zadawane pytanie. Oczywiście dla wielu osób najistotniejsze są tutaj dwa czynniki. Finanse i pogoda. Obozy zagraniczne są ciut droższe od tych organizowanych w Polsce Ma na to wpływ większy dystans (czasami podróż samolotem) oraz to, że czasem podróżujemy do krajów, w których najzwyczajniej w świecie jest drożej niż w Polsce.

kochamwakacje 2016

Z drugiej jednak strony kontrargumentem jest zawsze to, że kraje basenów Morza Czarnego i Śródziemnego po prostu gwarantują piękną pogodę i upały, a w Polsce jak wiecie w tej kwestii zdarzają się wpadki….Pamiętajcie jednak, że „nasze” morze słynie z jednych z najpiękniejszych plaż w Europie, rybki chyba nigdzie nie mają takiego smaku jak nad Bałtykiem, a Bieszczady i Tatry to miejsca rodem z najpiękniejszych filmów przyrodniczych, które coraz częściej zachwycają zagranicznych turystów. Może zatem wypadałoby zobaczyć je przed rówieśnikami z Hiszpanii czy Włoch?

konkurs kocham wakacje

Wypoczynek czy imprezy?

Decyzja należy do was. My gwarantujemy, że jakikolwiek obóz młodzieżowy wybierzecie z BUT nudzić się nie będziecie. Absolutnym hitem jak co roku są oczywiście imprezowe obozy młodzieżowe Party Zone, to one gromadzą największą rzeszę młodych ludzi chętnych zabawy w Złotych Piaskach czy Rimini.

kocham wakacje obozy

Niezdecydowanym, którzy lubią po prostu prawilny wypoczynek zawsze podpowiadamy, że najbezpieczniejszą opcją są obozy spod znaku „Chill out Zone”. Jeśli będzie was rozpierać energia zawsze możecie dać jej upust w basenie lub morzu, a pamiętajcie też, że nie będziecie związani dodatkowymi zajęciami i ten czas pod okiem kadry spędzicie leniuchując w słońcu.

kocham wakacje

Lipiec czy sierpień? A może już czerwiec?

Szczyt sezonu przypada oczywiście na przełomie lipca i sierpnia, wtedy to na obozy młodzieżowe jeździ najwięcej osób. Ale…nie zmienia to faktu, że już pierwsze turnusy (koniec czerwca) gwarantują maks zabawy. Rimini, Złote Piaski czy Lloret de Mar, a za nimi inne kurorty w Polsce i Europie tętnią życiem już od końca maja. Wiemy, bo często wpadamy tam na przedsezonowy rekonesans, to co zastajemy na miejscu od tego co po przyjeździe widzicie wy różni się tylko…tym, że nie ma tam was!

grecja z kocham wakacje

Sierpień to z kolei największe upały i najlepsza pogoda, zatem jeśli marzycie o boskiej opaleniźnie to powinniście celować właśnie w ten termin.

Jedno jest pewne, wyprawa na obóz młodzieżowy 2018 z BUT to totalny must do sezonu wakacyjnego! Zróbcie to teraz, póki nie jest za późno.
CZAT NA ŻYWO