International Dance Camp – młodzieżowy obóz taneczny 2019
2019-04-03 12:00:02


Czy Twoją największą pasą jest taniec? Zatem może pora zrealizować marzenie i wybrać się na  młodzieżowy obóz taneczny? Tym bardziej, że w tym roku mamy dla Was premierową propozycję, która…

Czytaj całość International Dance Camp – młodzieżowy obóz taneczny 2019Czy Twoją największą pasą jest taniec? Zatem może pora zrealizować marzenie i wybrać się na  młodzieżowy obóz taneczny? Tym bardziej, że w tym roku mamy dla Was premierową propozycję, która już w tej chwili jest jednym z największych hitów naszej oferty obozów młodzieżowych 2019.

International Dance Camp, jak sama nazwa wskazuje, to młodzieżowy obóz taneczny, w którym wszyscy pasjonaci nauki tańca będą mogli rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym towarzystwie. A szefem całej roztańczonej ekipy, który będzie odpowiedzialny za to taneczne zamieszanie mianowany został Jarek „Jerry” Kowalczyk. Tego typa zna doskonale każda osoba, która obserwuje nasze social media. Jeszcze lepiej znają go ci, którzy od wielu lat jeżdżą z nami na obozy młodzieżowe (nie tylko te taneczne).


W tym roku Jerry wystąpi w kilku rolach i pojawi się w kilku miejscach, ale chyba najważniejszym i kluczowym występem dla niego oraz osób, które wybiorą się na taneczny obóz młodzieżowy będzie właśnie International Dance Camp.

Na miejsce International Dance Camp wybraliśmy Lloret de Mar. To właśnie ten hiszpański kurort ma według nas najlepszy wajb do nauki tańca.
Impreza odbędzie się w dwóch terminach:

– 14.07 – 23.07.2019
– 21.07 – 30.07.2019


Możecie się na nią wybrać autokarem lub samolotem (w tym roku latamy z Warszawy). A niezależnie od opcji transportu przenocujecie w trzygwiazdkowym Hotelu Blue Sea Montevista Hawai. To obiekt położony w malowniczej części Lloret de Mar, 600 m od plaży. Na terenie obiektu znajdują się sale barowe, prywatny ogród z odkrytym basenem, restauracja hotelowa.

No, ale pora na tańce, prawda? Zajęcia, w których będziecie uczestniczyć odbywać się będą w Escuela de Danza Sara Díaz. A tańczyć będziecie wspólnie z grupą hiszpańską oraz instruktorami! Tańca będzie serio wiele, bo czeka was o 8 godzin, realizowanych przez 6 dni po ok. 3 godz. dziennie. No, a jak będziecie mieli siły to nowopoznane układy będziecie mogli przećwiczyć w klubach Lloret de Mar, które są uznawane za jedne z najlepszych klubów w całej Europie!

Macie 18 lat i chcecie pobawić się na trochę większym luzie? Spoko, Jerry przygotował z nami również opcję dla studentów i osób pełnoletnich. W tym roku po raz pierwszy od dawna zapraszamy na obóz taneczny również osoby pełnoletnie!
CZAT NA ŻYWO