Ile zostało miejsc na obozy 2017 z BUT?

2017-07-11 12:00:02Wakacje rozkręcają się w najlepsze, a my już znamy prawie całą ekipę młodzieży, która pojedzie z BUT na obozy młodzieżowe w 2017 roku. Zostało jednak jeszcze trochę miejsc dla spóźnialskich…

Czytaj całość Ile zostało miejsc na obozy 2017 z BUT?Wakacje rozkręcają się w najlepsze, a my już znamy prawie całą ekipę młodzieży, która pojedzie z BUT na obozy młodzieżowe w 2017 roku. Zostało jednak jeszcze trochę miejsc dla spóźnialskich oraz osób, które decyzję o wyjeździe lubią czy muszą podjąć w ostatniej chwili. Zanim jednak do tego przejdziemy opowiemy wam trochę o aktualnościach, których nie sposób pominąć jeśli jest się największym i najfajniejszym biurem podróży dla nastolatków w Polsce!

Zacznijmy od najważniejszego. MAMY JESZCZE MIEJSCA NA TURNUSY. Piszemy to specjalnie dużymi literami bo pytania o ilość dostępnych miejsc pojawiają się właściwie kilkanaście razy dziennie, a ze względu na to, że większość sprzedaży odbywa się online, a także poprzez naszych agentów (czyli współpracujące z nami biura) to ciężko jest ocenić sytuację po samym spojrzeniu na naszą www. Dlatego jeśli jesteście zainteresowani zakupem obozu młodzieżowego i nie wiecie czy są na niego wolne miejsca to po prostu zadzwońcie do naszego biura, a koleżanki i koledzy z działu sprzedaży powiedzą wam jak wygląda sytuacja z waszym wymarzonym turnusem i ewentualnie zaproponują jakąś inną opcję!

last minute z kocham wakacje

Miejsca na turnusy są, są też super ceny. Tu niestety też mamy całkiem sporą zmienność bo na przykład podczas pisania tego tekstu sprzedało się kilka miejsc i pojawiła się jedna nowa promocja. Dlatego tym bardziej zachęcamy do częstego zaglądania na naszą www oraz Facebooka bo tam na 100% znajdziecie najaktualniejsza informacje o promocjach i cenach. W okresie wakacyjnym to jest w czasie wyprzedaży last minute ceny obozów młodzieżowych potrafią osiągnąć nawet 500 lub 600 PLN zniżki i być tym samym najniższymi w sezonie!

obozy-mlodziezowe-last-minute

W promocji mamy dla was teraz (czyli w chwili pisania tego tekstu) tańsze obozy młodzieżowe w Rimini, Makarskiej, Lloret de Mar i pod Neapolem. Jak widać wybór jest duży, a wakacje dopiero się rozkręcają więc jeszcze zdążycie zarezerwować swój wymarzony obóz młodzieżowy 2017.

wakacje z BUT

To jednak nie koniec atrakcji bowiem w tym roku, tak jak w latach poprzednich, przygotowaliśmy dla was dwie akcje związane z fotografowaniem. Pierwszą z nich jest coroczna możliwość wydrukowania własnej pamiątki zdjęciowej na części naszych obozów. Szczegóły znajdziecie u kadry, a ten schemat najlepiej pokazuje o co chodzi.

zdjęcie złote piaski

Drugą jest oczywiście nasz konkurs zdjęciowy. Jak co roku tak podczas wakacji 2017 proponujemy wam udział w zabawie z nagrodami, w której do wygrania jest między innymi darmowy obóz z naszej oferty oraz super zniżki! O szczegółach pisaliśmy już w poprzednim wpisie, dlatego tylko przypomnimy na szybko o co chodzi:

1. Wrzucacie na Instagram swoje zdjęcie
2. Oznaczacie nasz profil – kochamwakacjepl
3. My repostujemy u siebie najfajniejsze zdjęcia
4. We wrześniu ze wszystkich repostowanych zdjęć wybieramy zwycięzcę

 

Proste? To do dzieła!
CZAT NA ŻYWO