Grupa Bułgaria 2018 na Facebooku >>DOŁĄCZ<<

2017-08-18 12:00:02Wakacje powoli dobiegają końca, ale my…szykujemy się już na zabawę w przyszłym roku! Dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z nasza ofertą, promocjami oraz atrakcjami, które dla was szykujemy…

Czytaj całość Grupa Bułgaria 2018 na Facebooku >>DOŁĄCZ<<Wakacje powoli dobiegają końca, ale my…szykujemy się już na zabawę w przyszłym roku! Dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z nasza ofertą, promocjami oraz atrakcjami, które dla was szykujemy mamy kompletnie nową propozycję.

Po raz pierwszy zapraszamy was do fejsbookowej grupy Bułgaria 2018! To właśnie w tej grupie na Facebooku znajdziecie wszystkie najbardziej pomocne informacje nie tylko na temat obozów młodzieżowych w Złotych Piaskach!

 

KLIKNIJ W ZDJĘCIE BY DOŁĄCZYĆ!

facebook grupa bułgaria 2018
W naszej grupie na Fejsie Bułgaria 2018 zebrało się już trochę osób, a przecież jeszcze nawet nie zdążyliśmy skończyć tegorocznych wakacji!

 

konkurs fotograficzny BUT

Pomysł na założenie grupy na fejsie poświęconej wyjazdom do Złotych Piasków czy Słonecznego Brzegu pojawił się po waszych sugestiach. Wiemy, że wiele osób poszukuje grypy na fejsie, która publikuje najlepsze oferty i promocje wyjazdów do Bułgarii. Postanowiliśmy zatem rozszerzyć naszą social mediową aktywność o Facebookową grupę Bułgaria 2018, w której poza standardowymi informacjami jako pierwsi postanowiliśmy przygotować zabawy oraz konkursy z nagrodami!

konkurs fotograficzny BUT

 

Już teraz dołącz do naszej fejsowej grupy Bułgaria 2018 i razem z nami planuj wakacje w Złotych Piaskach w 2018 roku!
CZAT NA ŻYWO