Gdzie wybrać się na obóz młodzieżowy w Lipcu?

2017-06-12 12:00:02Wakacje już za moment. Sądząc po ilości maili, telefonów oraz wiadomości na naszym Facebooku jest wielu spóźnialskich, którzy dopiero ogarnęli, że pora planować wakacje 2017. Sporo z was chce jechać…

Czytaj całość Gdzie wybrać się na obóz młodzieżowy w Lipcu?Wakacje już za moment. Sądząc po ilości maili, telefonów oraz wiadomości na naszym Facebooku jest wielu spóźnialskich, którzy dopiero ogarnęli, że pora planować wakacje 2017. Sporo z was chce jechać na obóz młodzieżowy. Wybór kierunku oraz obozu wiąże się z odpowiedziami na wiele pytań. Jednym z nich jest: Kiedy jechać na obóz młodzieżowy?
Odpowiedzi może być tyle ile odpowiadających osób. Zależy bowiem ona od tego jak spojrzymy na problem i jakie czynniki będą dla nas ważne. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować mały poradnik dla osób, które planują wybranie się na obóz młodzieżowy i nie wiedzą w jakim miesiącu wybrać się na obóz do Złotych Piasków, Rimini czy Lloret. Zaczynamy od lipca!

Gdzie wybrać się na obóz młodzieżowy w Lipcu?

Złote Piaski:

Ta miejscówka przyciąga zawsze i wszystkich. Lipiec to najgorętszy okres w Złotych Piaskach i świadczyć o tym mogą choćby nasze rezerwacje. Większość miejsc na obozy młodzieżowe do Złotych Piasków w lipcu została już właściwie wyprzedana!
Wtedy właśnie w Złotych jest najlepsza pogoda, wtedy też chłodne wiosnę Morze Czarne nabywa odpowiedniej temperatury. Wtedy też odbywa się w Złotych dużo ciekawych wydarzeń w tym koncerty polskich artystów hiphopowych!

obóz młdozieżowy złote piaski

Rimini:

Włosi mówią, że w Rimini sezon trwa cały rok. Mamy jednego znajomego (pochodzi z San Marino), który Rimini odwiedza ze swoimi kumplami w każdy wolny wiosenny weekend. Nie dziwi nas to bo podróż tam zabiera mu kilkadziesiąt minut. Swoją drogą do San Marino możecie wybrać się z nami zarówno w lipcu jak i w sierpniu tym bardziej, że do części naszych obozów młodzieżowych dorzucaliśmy w gratisie wycieczkę do tego nietypowego państwa.
Lipiec w Rimini to głównie La Notta Rosa czyli słynna „Różowa Noc”. W tym roku po raz dwunasty z rzędu całe włoskie wybrzeże Adriatyku rozbłyśnie różowymi fajerwerkami. La Notta Rosa 2017 odbędzie się 7 lipca. Więc część z was załapie się na tę imprezę jadąc w lipcu na obóz młodzieżowy do Rimini.

obozy młodzieżowe w rimini

Lloret de Mar:

Hiszpania przygrzewa już teraz. Więc jeśli nie przepadacie za upałami to nie celujcie w lipiec tylko lepiej jedźcie na obóz młodzieżowy do Lloret de Mar w sierpniu. Lipiec to tradycyjnie czas kiedy do Lloret zjeżdżają tłumy. Wtedy też odbywają się tam znaczące wydarzenie klubowe. Jednym z najbardziej reklamowanych jest wizyta w klubie Tropics norweskiego didżeja Alana Walkera. Klub reklamuje obecność tej osoby na swoim fejsie jako jedno z wydarzeń roku. Wydaje nam się zatem, że przegapienie nowego rezydenta Disco Tropics byłoby grubym błędem.

tropics club lloret de mar obóz młodzieżowy

Decyzję o wyborze miesiąca, w którym pojedziecie na swój obóz młodzieżowy powinniście podjąć jak najszybciej bo ta jak pisaliśmy na początki tego wpisu. Miejsc na lipiec jest coraz mniej, a z doświadczenia wiemy, że miejsca na sierpniowe turnusy na obozach młodzieżowych zaczną znikać jak tylko…rozpocznie się lipiec.
CZAT NA ŻYWO