Ferie zimowe 2019 z BUT – kadra
2019-01-08 12:47:02


Ferie zimowe 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Na pierwsze zimowiska młodzieżowe z BUT ruszycie już w ten weekend. Wypoczynek na stokach i w skiparkach rozpocznie młodzież z województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego,…

Czytaj całość Ferie zimowe 2019 z BUT – kadraFerie zimowe 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Na pierwsze zimowiska młodzieżowe z BUT ruszycie już w ten weekend. Wypoczynek na stokach i w skiparkach rozpocznie młodzież z województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego. Pozostali muszą trochę poczekać (TU sprawdzicie rozpiskę ferii dla innych województw), ale najpierw pora na pierwszych szczęśliwców!

Towarzyszyć im będzie kadra. Kadra, która jak co roku zapowiada się gwiazdorsko i którą na kolejnych turnusach spotkają wszyscy uczestnicy zimowisk młodzieżowych z BUT. Zatem ten wpis dedykujemy wszystkim, którzy wybierają się z nami na młodzieżowe ferie 2019! Poznajcie kadrę, która sprawi, że będą one tak niezapomniane, jak nasze obozy młodzieżowe!

Zyga, czyli Zygmunt Przybyszewski – absolwent AWF, miłośnik wszelkich sportów wodnych i zimowych. Sternik jachtowy i motorowodny. Instruktor narciarstwa, pasjonat białego szaleństwa i wszystkiego, co związane ze śniegiem. Zaraża wszystkich pasją tego sportu. Uwielbia pracę z młodzieżą, wsłuchuje się w nawet najgłupsze pomysły i ze zrozumieniem podchodzi do życia… Dla wielu z Was Zyga to stary znajomy! Latem mogliście go spotkać: w Lloret i Złotych Piaskach oraz Słonecznym Brzegu. Zimą jedzie aż na 3 obozy w różne miejsca: Bormio i Livigno (turnus – PEL 1), Zeel am See (turnus – MIL 3), Madonna di Campiglio (turnus -COM 5).

Małgorzata Koperska – animator Sportu i Rekreacji, instruktor piłki siatkowej, fitnessu. Uzyskała tytuł „Najaktywniejszego Nauczyciela w Województwie Mazowieckim”, to wyróżnienie zobowiązuje… Dlatego przygotujcie się na wiele niespodzianek, będzie się działo!
Małgosia to osoba z tysiącem pomysłów, która potrafi każdego zachęcić do aktywności i zabawy. Możecie Pamiętać ją z Chorwacji czy Ustki. Tym razem jedzie na Słowację, a wy poszalejecie z nią na stokach w Chopoku (turnus – LAR 3).

Konrad Margas – czynny strażak i ratownik wodny. Prawdziwy twardziel, w którego towarzystwie wszyscy czują się bezpiecznie! Uczy pływania na basenie oraz prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy.
To kolejny stary znajomy, który wyjeżdża z naszym biurem na obozy już od 6 lat zarówno latem jak i zimą. Konrad spędził z nami łącznie 17 turnusów czyli 175 dni obozowych!
Latem 2018 spotkaliście go w Chorwacji i we Włoszech. A teraz jedzie do Karyntii (turnus – EGG3).

Andżelika Łazińska – instruktor snowboardu oraz fitnessu i dietetyki, pilatesu, windsurfingu, jeździectwa. Prawdziwy człowiek orkiestra!
Trenowała sporty walki kiedyś również pooldance, obecnie właścicielka pracowni protetycznej. Kolejny rok wyjeżdża zimą z naszym biurem. W tym roku do Bormio i Livigno (turnus – MIO3).
CZAT NA ŻYWO