Ferie zimowe 2018 premiera oferty obozów młodzieżowych

2017-09-07 12:31:02Wakacje 2017 już za nami, wakacyjne obozy młodzieżowe również. Przyszedł wrzesień, a wraz z nim początek szkoły oraz…tradycyjnie już premiera zimowej oferty obozów młodzieżowych! W tym roku premierowa oferta zimowych…

Czytaj całość Ferie zimowe 2018 premiera oferty obozów młodzieżowychWakacje 2017 już za nami, wakacyjne obozy młodzieżowe również. Przyszedł wrzesień, a wraz z nim początek szkoły oraz…tradycyjnie już premiera zimowej oferty obozów młodzieżowych!
W tym roku premierowa oferta zimowych obozów młodzieżowych na ferie 2018 startuje już 11 września. Tego właśnie dnia naszej stronie www pojawi się oferta młodzieżowych obozów narciarskich, snowboardowych oraz rekreacyjnych. Tego dnia tradycyjnie nastąpi również premiera oferty dla młodszych klientów naszego biura, tak więc rodzice będą mogli zaplanować wypoczynek w ferie 2018 zarówno dla was jak i dla waszego młodszego rodzeństwa.

ferie w zakopanem z BUT

Premiera oferty zimowych obozów młodzieżowych wiąże się jak zwykle z dużą ilością niespodzianek i atrakcji, które już tradycyjnie szykujemy dla was na start. Gwarantujemy, że w pierwszym okresie sprzedaży oferty ferie 2018 będziecie mogli zarezerwować obóz zimowy w atrakcyjnych cenach. Do tego obiecujemy jak co roku masę nowości i atrakcji, które zachwycić powinny nie tylko młodych wielbicieli snowboardu i narciarstwa. W tym roku mamy dla was kompletną nowość czyli obóz w jednym z najbardziej kultowych miast Europy, ale…o szczegółach dowiecie się dopiero 11 września. Pamiętajcie, że tego właśnie dnia będzie miała miejsce premiera zimowej oferty obozów młodzieżowych z BUT.

ferie z kocham wakacje

Jeśli jeszcze nie zdążyliście spytać nauczycieli kiedy są ferie 2018 to poniżej zobaczyć możecie kalendarz terminów, który na ten rok przygotowało Ministerstwo Edukacji. Poszczególne województwa pojadą na ferie w następujących przedziałach czasowych:

15 stycznia – 28 stycznia – dolnośląskie, mazowieckie, opolskie,
zachodniopomorskie

22 stycznia – 4 lutego – podlaskie, warmińsko-mazurskie
29 stycznia – 11 lutego – lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

12 lutego – 25 lutego – kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

ferie z kocham wakacje

Znacie już terminy ferii 2018 zatem możecie rozpocząć planowanie wyprawy na zimowy obóz młodzieżowy!
Przypominamy: premiera oferty zima 2018 z BUT będzie miała miejsce 11 września 2017 roku. Tego dnia poznacie ceny, promocje, nowości oraz inne atrakcje. Gwarantujemy, że zarówno najmłodsi jak i młodzież wybrać się będą mogli z nami na ferie zarówno w Polsce jak i za granicą!

Odpalajcie www.kochamwakacje.pl już 11 września rano!
CZAT NA ŻYWO