Ferie zimowe 2018 już za miesiąc!

2017-12-05 12:00:03Kiedy będą ferie? Kiedy w końcu pojedziemy na narty? Za ile zaczną się ferie 2018? Takie komentarz przeważają w naszych mediach społecznościowych oraz podczas rozmów z klientami biura. Wydawałoby się,…

Czytaj całość Ferie zimowe 2018 już za miesiąc!Kiedy będą ferie? Kiedy w końcu pojedziemy na narty? Za ile zaczną się ferie 2018? Takie komentarz przeważają w naszych mediach społecznościowych oraz podczas rozmów z klientami biura. Wydawałoby się, że premiera oferty zimowych obozów młodzieżowych z BUT nastąpiła chwile temu, a tymczasem czas leci i okazało się, że ferie zaczynają się już za miesiąc!

W tym roku ferie startują już 15 stycznia, a biorąc poprawkę na to, że po drodze mamy Mikołajki, Święta, Sylwestra, oraz czas przepełniony przygotowaniami i załatwianiem innych spraw (w tym tych wiązanych z kończącym się semestrem) może okazać się, że za chwilę kapniecie się, że do ferii została tylko chwila, a wy nie macie planów.

zima z kocham wakacje

Zatem jeśli mieszkacie w województwie dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim to już w tej chwili powinniście zabrać się za planowanie ferii. Tym bardziej, że niektóre kierunki w naszej ofercie sprzedają się bardzo dobrze i pozostały na nie ostatnie miejsca.

Jednym z prawdziwych hitów sprzedaży obozów zimowych 2018 jest Livigno. Włoski ośrodek narciarski to zimowy odpowiednik Rimini. Każdy kto choć trochę interesuje się sportami zimowymi słyszał nazwę Livigno nie raz. To tam odbywają się prestiżowe zawody snowboardowe i narciarskie. To w tej miejscowości na stokach szaleje europejska młodzież. Jeśli myślicie, że podczas swoich zimowych eskapad widzieliście już wszystko to będziecie mogli powiedzieć coś takiego dopiero po odwiedzeniu Livigno.

obozy młodzieżowe zima 2018 livigno

Tereny narciarskie rozpościerają się na wysokościach od 1850 do prawie 3000 m n.p.m. i są tak urozmaicone, że niezależnie od stopnia zaawansowania każdy amator śniegu odnajdzie tu to czego potrzebuje. Do tego słońce. Pomimo zimna i alpejskiego klimatu Livigno jest zalane słońcem przez nawet 300 (!) dni w roku. Sprawia to, że nawet w środku stycznia poczujecie na twarzach przyjemne pieczenie włoskiego słońca.

kocham wakacje zima 2016

Szukacie innych pomysłów na spędzenie ferii? Innym popularnym w 2018 roku kierunkiem, w którym możecie pojechać już w styczniu 2018 roku jest austriackie Villach. To fantastyczna miejscówka dla miłośników białego szaleństwa po południowej stronie Alp w sercu Austrii. Jeżdżąc w tym miejscu poczujecie się jakbyście dotykali nieba. Szlaki w Villach przygotowano bowiem między jednymi z najwyższych gór na naszym kontynencie, a jeżdżąc będziecie mogli podziwiać panoramę wznoszącą się ponad 3 kilometry nad poziom morza!

zima z kocham wakacje 3

Więcej ofert obozów zimowych 2018 znajdziecie na naszej www, a tymczasem… przypominamy wam terminy ferii w roku 2018:

15 stycznia – 28 stycznia – dolnośląskie, mazowieckie, opolskie,
zachodniopomorskie
22 stycznia – 4 lutego – podlaskie, warmińsko-mazurskie
29 stycznia – 11 lutego – lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
12 lutego – 25 lutego – kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
CZAT NA ŻYWO