Ferie z Marią Krasowską
2018-10-17 12:00:02


Przygotowania do ferii 2019 trwają w naszym biurze pełną parą. Zaprezentowaliśmy już większość oferty na zimowiska 2019, ale jak to z BUT bywa niespodzianki czają się za każdym rogiem. Tym…

Czytaj całość Ferie z Marią KrasowskąPrzygotowania do ferii 2019 trwają w naszym biurze pełną parą. Zaprezentowaliśmy już większość oferty na zimowiska 2019, ale jak to z BUT bywa niespodzianki czają się za każdym rogiem. Tym razem jest to powrót znanej i uwielbianej przez młodzież i dzieci Mari Krasowskiej. Zresztą…ciężko się dziwić, bo wakacje 2018 z Marią, były jednym z hitów naszej sprzedaży w minione wakacje.

Kim jest Marysia Krasowska? O tym pisać można długo, bo  Maria to prawdziwy człowiek orkiestra, który:

– tańczy
– uprawia gimnastykę
– prowadzi z sukcesami kanał na You Tube

Maria prowadzi najpopularniejszy w Polsce kanał o tematyce gimnastyczno-tanecznej  „ZWARIOWANI” gdzie umieszcza filmiki instruktażowe, w których uczy dzieci i młodzież z całego kraju gimnastyki i tańca na wszystkich poziomach zaawansowania.

Na ferie 2019 przygotowaliśmy dla was dwa programy, które znajdziecie klikając w poniższy banner.

 

Ale wróćmy do Marii, bo to ona jest najważniejszą bohaterką naszego dzisiejszego wpisu! Maria bardzo mocno udziela się w sieci i prowadzi kilka vlogów. Najważniejszy z nich to wspominany Zwariowani, jednak Maria interesuje się nie tylko akrobatyką, ale też podróżami i książkami. Poświęca  im kolejno dwa kanały na YT:

Świat oczami Marysi
Książki rządzą

Każdy z nich, nawet pod koniec zimy wprowadzi was w wakacyjny klimat. Czemu? Na kanale poświęconym książkom z pewnością znajdziecie super polecajki wakacyjnych lektur, a na pozostałych kanałach zobaczycie relacje z wypraw Marii.

Jeśli zatem chcecie wybrać się na ferie z Marią Krasowską do Łeby lub do Muszyny to klikajcie TU i rezerwujcie, bo już w trakcie pisania tego tekstu wpadły nam dwie rezerwacje (a uwierzcie, że tekst taki pisze się maks pół godziny)…

Na koniec wróćmy do sukcesów tanecznych. Maria Krasowska w 2016 roku razem z zespołem T-8 wytańczyła złoto na mistrzostwach Polski, a na mistrzostwach świata doszła do półfinału. Uczestniczyła w licznych warsztatach tanecznych, kształcąc się pod okiem instruktorów światowej sławy. Ukończyła także prestiżowy kurs instruktorski w Egurrola Dance Studio.
CZAT NA ŻYWO