Ferie 2018 z BUT – relacja

2018-02-22 12:00:02



Ferie 2018, a wraz z nimi zimowe obozy młodzieżowe 2018 już za nami. Czekamy na ferie 2019 oraz zimowiska, które się wtedy będą odbywać, ale zanim to nastąpi czeka nas…

Czytaj całość Ferie 2018 z BUT – relacja



Ferie 2018, a wraz z nimi zimowe obozy młodzieżowe 2018 już za nami. Czekamy na ferie 2019 oraz zimowiska, które się wtedy będą odbywać, ale zanim to nastąpi czeka nas duuużo innych akcji i atrakcji. Moment odpoczynku po zakończonych feriach postanowiliśmy przeznaczyć na małe podsumowanie tego co działo się przez ostatni miesiąc, a właściwie to półtora!

W roku 2018 bawiliście się z nami na młodzieżowych zimowiskach w Polsce i za granicą. W kraju niesłabnącą popularnością cieszyło się kultowe Zakopane. Nic dziwnego, to magiczne miasto będzie modne chyba nawet za sto lat! Każdy Polak powinien choć raz przejść się Krupówkami czy zobaczyć Gubałówkę oraz przepiękną panoramę Giewonta.

zakopane z kocham wakacje
Najfajniejszą opcją w Zakopanem była możliwość poczucia magicznej atmosfery jaka towarzyszy zawodom skoków narciarskich. W czasie jednego z naszych turnusów do Stolicy Polskiej Zimy przyjechała czołówka skoczków z całego świata, w tym nasi reprezentanci! Poczuliśmy dzięki temu prawdziwie olimpijską atmosferę!

Ci, którzy marzyli o tym, żeby szusować na nartach na prawdziwym lodowcu mieli okazję wybrać się z nami na zimowisko młodzieżowe za granicę. W tym roku po raz kolejny królowały Włochy i Austria, ale chyba nie powinno was to dziwić jeśli spojrzycie na TAKIE zdjęcia…

zimowe obozy młodzieżowe fot piotr skibiński

 

zimowe obozy młodzieżowe fot piotr skibiński

Wykonał je Piotrek Skibiński, którego mieliście okazję poznać na jednym z turnusów. Koniecznie sprawdźcie jego fanpage, bo znajdziecie tam jeszcze więcej zdjęć z wypraw na zimowiska z BUT.

To jednak nie koniec relacji, bo tym roku jeden z obozowiczów Mateusz Szyszka, który bawił się z nami na obozie w Madonna di Campiglio. Mateusz ma zadatki na prawdziwego mistrza kamery i już się zastanawiamy jak będą wyglądały jego kolejne realizacje, a na razie zerknijcie na spektakularne ujęcia ze stoków we Włoszech!

Ferie to tradycyjnie czas luzu i odpoczynku, jednak część z was w tym czasie planowała…wakacje! To dlatego, że właśnie w trakcie ferii pokazaliśmy wam naszą premierową ofertę jaką są obozy młodzieżowe pod znakiem „Wakacje z Pasją”. To imprezy dla tych, którzy nie potrafią w spokoju usiedzieć na plaży i dostają totalnego kręćka na myśl o tym, żeby nawet w wakacyjnym czasie lenistwa i spokoju rozwijać swoje zainteresowania. Zresztą zobaczcie sami.




CZAT NA ŻYWO