Ferie 2018 oferta last minute…START!

2018-01-08 12:00:02Coraz bliżej Świę…ferie, coraz bliżej ferie! Ledwie obudziliśmy się po świąteczno-noworocznych szaleństwach i wróciliśmy do biura, a już pora szykować się na kolejny wypoczynek. W tym roku kalendarz ferii 2018…

Czytaj całość Ferie 2018 oferta last minute…START!Coraz bliżej Świę…ferie, coraz bliżej ferie! Ledwie obudziliśmy się po świąteczno-noworocznych szaleństwach i wróciliśmy do biura, a już pora szykować się na kolejny wypoczynek. W tym roku kalendarz ferii 2018 ułożony jest tak, że pierwsze województwa zaczynają wypoczynek już po mniej niż dwóch tygodniach nauki! Mogłoby być tak zawsze, prawda?

Tymczasem wiemy, że jest jeszcze wielu spóźnialskich, którzy nie mają żadnych pomysłów na to jak spędzić dwa tygodnie wolnego podczas ferii zimowych 2018. Jeśli nie chcecie przez ponad czternaście dni grać na pleju w GTA V lub najnowszą Fifę, albo nabijać kolejnych level w LOLu czy przerzucać strony w kolejnych książkach. Oczywiście nie mówimy, że taka rozrywka jest zła, ale…w końcu czas wolny do szkoły spędzać można w ten sposób właściwie zawsze! Dlatego w ferie 2018 warto zrobić coś innego i być może spędzić trochę czasu według pomysłów, które przygotowali dla was spece z naszego biura.

Zimowisko młodzieżowe wcale nie musi oznaczać wyprawy na narty lub snowboard. Wiemy, że sporty te są popularne, ale mamy też świadomość, że wciąż wiele młodych osób nie umie jeździć na nartach czy desce. Dlatego w tym sezonie poza wyprawami na najbardziej spektakularne trasy narciarskie w Europie przygotowaliśmy też dla was ofertę trochę alternatywną.

praga panorama

Jednym z absolutnych hitów naszej oferty jest premierowy obóz w Czechach. To niesamowita okazja, żeby poznać sekrety czeskiej Pragi, która na całą Europę słynie z bycia najbardziej tajemniczym i klimatycznym miastem kontynentu. Jeśli tylko kochacie fantastykę, horror, tajemnice, kryminały i wszystko co z nimi związane to nie możecie sobie odmówić wycieczki do Pragi. Słynny Most Karola to zaledwie jedna z atrakcji, które zobaczycie wybierając się z nami na obóz młodzieżowy w Pradze. Do tego czekają na was wizyta na wzgórzu Petrin, pływanie po Wełtawie czy zwiedzanie Hradczanów. Całość zwieńczą wizyty w galeriach oraz nasza tajemnicza gra miejska.

obozy młodzieżowe narciarstwo biegowe

Będąc przy premierach nie możemy zapomnieć o tym, że od roku 2018 po raz pierwszy zapraszamy was na obozy z nartami biegowymi. Obozy te zaplanowaliśmy w taki sposób, żeby osoby, które nigdy nie miały kontaktu z tym pięknym sportem mogły po raz pierwszy spróbować swoich sił w dyscyplinie, która przyniosła Polsce tyle medali na międzynarodowych imprezach.

oxford obóz językowy
Chcecie wykorzystać ferie na naukę języków? W ofercie jak co roku mamy językowe obozy młodzieżowe. Tym razem, w ferie 2018, zapraszamy was też do Brighton i na Maltę gdzie wraz ze Sprachcaffe szlifować będziecie swoje językowe skille tak, żeby po zimowej przerwie na drugi semestr nauki wrócić z jeszcze lepszymi umiejętnościami językowymi.

młodziezow e obozy zimowe ferie 2018

Ach i na koniec najważniejsze! W tej chwili trwa okres last minute, w którym zimowiska młodzieżowe kupicie nawet do 300 PLN taniej! Klikajcie TU, bo codziennie na naszej stronie pojawiają się nowe przeceny!
CZAT NA ŻYWO