Dlaczego warto pojechać do Lloret de Mar – 10 powodów.
2017-05-23 12:00:02


Zastanawiasz się gdzie jechać na wakacje? Jak spędzić najfajniejszy czas w roku? Czy jechać na obóz młodzieżowy? Albo jaki obóz młodzieżowy wybrać? Na miesiąc przed wakacjami pytań są setki, a…

Czytaj całość Dlaczego warto pojechać do Lloret de Mar – 10 powodów.Zastanawiasz się gdzie jechać na wakacje? Jak spędzić najfajniejszy czas w roku? Czy jechać na obóz młodzieżowy? Albo jaki obóz młodzieżowy wybrać? Na miesiąc przed wakacjami pytań są setki, a odpowiedzi…Cóż trochę ich mamy bo, jak wiecie, specjalistami od wypoczynku jesteśmy już od prawie dwudziestu lat. Dlatego jeśli szukacie rady zastanawiając się gdzie pojechać na wakacje 2017 to jesteście w najlepszym możliwym miejscu.

Hiszpania od wielu lat króluje we wszelkich rankingach popularności wśród polskich turystów. Prawdziwym hitem tegorocznej oferty obozów młodzieżowych z BUT jest całkiem nieprzypadkowo Lloret de Mar. Ten słynny kurort położony na Costa Brava ma same zalety, a my postanowiliśmy przygotować dla was listę powodów, dla których powinniście odwiedzić Lloret de Mar. Oto ona!

10 powodów, dla których trzeba odwiedzić Lloret de Mar:

1. Costa Brava – słowo klucz czyli jeden z najbardziej kultowych regionów w Europie. To tu co roku, od wielu lat, na swój zasłużony wypoczynek przybywają tłumy młodych ludzi ze wszystkich zakątków Starego Kontynentu.

lloret de mar obozy młodzieżowe

2. Pogoda – ta na południu jest właściwie niezawodna, a Hiszpania jest jednym z trzech (obok Włoch i Grecji) miejsc w Europie gdzie ma się wrażenie, że każdego dnia ktoś wykonuje magiczną sztuczkę i przekleja cudowną pogodę, którą delektowaliśmy się 24 godziny wcześniej. Na pogodę podczas obozów młodzieżowych w Lloret de Mar na 100% nie będziecie narzekać.

obozy młodzieżowe hiszpania

3. Morze – skoro jesteśmy przy cieple i pięknej pogodzie to czy znajdziecie w Europie cieplejsze morze niż Śródziemne? To właśnie ten zakątek wielkiego akwenu położony przy Costa Brava słynie z najwyższych temperatur wody i szans na kąpiele od rana do późnego wieczora!

4. Imprezy – hiszpańska fiesta już lata temu rozlała się na cały świat stając się po części synonimem dobrej zabawy w nieskrępowanej atmosferze. Taniec, śmiech, przyjaźń, radość. To tylko niektóre z komponentów, które składają się na to, że wyjazd na imprezowy obóz młodzieżowy do Lloret de Mar jest czymś czego powinniście spróbować!

5. Tropics – jeśli jesteśmy przy imprezach to oczywiście nie możemy zapomnieć o najlepszych dyskotekach w Llores de Mar. Na Costa Brava jest ich pełno, ale to właśnie Tropics zdobył miano tej najsłynniejszej, która gwarantuje najlepszą zabawę i sprawia, że wszyscy młodzi ludzie, którzy się w niej bawili zapamiętają te chwile do końca życia.

tropics lloret de mar obozy młodzieżowe

6. Jedzenie – kuchnia hiszpańska nie jest tak znana jak włoska czy Grecka, a to bardzo wielki błąd. Obłędna Paella, proste ale uzależniające Patatas bravas czy podawana na wiele sposobów Tortilla Española. Do tego masa owoców morza i ryb i…od razu jesteśmy głodni!
pr klub złote piaski obozy młodzieżowe

7. Barcelona – jedno z najsłynniejszych miast Europy, siedziba słynnego klubu piłkarskiego, stolica Katalonii, prawdziwa legenda. Położona dosłownie kawałek drogi od Lloret de Mar kusi by odwiedzić ją podczas wycieczki fakultatywnej na obozie młodzieżowym.

barcelona obozy młodzieżowe

8. Zwiedzanie – Barcelona to jednak nie wszystko. Wybierając się z nami na obóz młodzieżowy do Lloret de Mar zwiedzić możecie również Pragę i włoski park rozrywki Gardaland. Trzy kraje na jednym obozie młodzieżowym to chyba całkiem spoko pomysł? Taką opcję znajdziecie w obozie turystycznym, który jest tylko jednym z wielu jakie oferujemy.

obozy mlodziezowe hiszpania lloret de mar

9. Bogata oferta obozów młodzieżowych do Lloret de Mar – u nas (klikając w banner powyżej) znajdziecie nie jeden, nie dwa, ale kilka różnych obozów. Zarówno dla imprezowiczów, leniuchów jak i turystów. Niezależnie czy chcecie podróżować autokarem czy samolotem!

10. Najlepsza ekipa – nie chcemy się chwalić, ale trochę nie mamy wyjścia. To właśnie BUT od wielu lat słynie z tego, że jeździ z nim najlepsza ekipa młodzieży jaką możecie spotkać podczas obozów młodzieżowych. Jesteśmy pewni, że tak będzie również w tym roku bo czekamy już tylko na Ciebie czytelniku!

 
CZAT NA ŻYWO