Czekamy tylko na CIEBIE – na zachętę promocje na obozy młodzieżowe
2018-05-25 12:00:02


Czekamy tylko na Ciebie! Serio, wbijaj z nami na obóz, bo szukamy największych wariatów, a kolejna okazja do wspólnej imprezy zdarzy się dopiero za rok. Tym bardziej, że miejsca nam…

Czytaj całość Czekamy tylko na CIEBIE – na zachętę promocje na obozy młodzieżoweCzekamy tylko na Ciebie! Serio, wbijaj z nami na obóz, bo szukamy największych wariatów, a kolejna okazja do wspólnej imprezy zdarzy się dopiero za rok. Tym bardziej, że miejsca nam się kończą, a my podkręcamy atmosferę wrzucając co i rusz nowe promocje na obozy młodzieżowe.

Promocje na obozy młodzieżowe 2018. To chyba najgorętszy obecnie temat nie tylko w naszym biurze, ale też w wynikach wyszukiwania Google. Zainteresowanie letnimi obozami młodzieżowymi z BUT po raz kolejny pobiło zeszłoroczne rekordy, a nam powoli kończą się miejsca.

Dlatego regularnie i metodycznie wypełniamy kolejne turnusy. Nasza ostatnia promocja na obozy młodzieżowe, która obniżała ich cenę nawet o 500 PLN okazała się być wielkim sukcesem i sprawiła, że w tym momencie na niektóre wyjazdy do Złotych Piasków czy Rimini pozostały nam już dosłownie ostatnie miejsca, ale my nie zwalniamy tempa i co chwilę przygotowujemy dla Was nowe zniżki.

W tym tygodniu jest to nawet 300 PLN zniżki na obozy w Złotych Piaskach i Lloret de Mar. Promocja obejmuje na przykład wyjazd do hoteli Gladiola (Złote Piaski) oraz Top Alexis (Lloret de Mar). Te dwa obiekty to właściwie synonim tego co chcemy zaoferować wam podczas obozów dla młodzieży w Bułgarii i Hiszpanii. Gladiola to trzygwiazdkowy obiekt, który w Złotych w pewnym momencie zdobył miano kultowej miejscówki. Top Alexis w Lloret de Mar to z kolei obiekt położony w pobliżu jednej z najsłynniejszych plaży w Europie.
Wypasione promocje na obozy młodzieżowe w Bułgarii i Hiszpanii obejmują też przelot samolotem. Wspomniane wyjazdy do Gladioli i Top Alexis, które obejmuje nasza aktualna promocja realizowane są samolotem z Warszawy.

Czekacie aż w promocji pojawi się obóz młodzieżowy, na który „polujecie”. Zatem musicie uzbroić się w cierpliwość i obserwować naszą www. Bo nigdy nie wiecie kiedy pojawi się promocja na obóz młodzieżowy, na który chcecie pojechać.

Kolejna okazja może nastąpić już jutro! Otóż z okazji Dnia Matki odpalamy dla was dwudniową akcję, która być może zadecyduje o tym gdzie spędzicie wakacje w roku 2018! W promocji znajdą się obozy młodzieżowe w…O tym dowiecie się już jutro!
CZAT NA ŻYWO