Ambasadorzy BUT 2019 – kody rabatowe
2019-03-05 12:00:02


Jak pewnie zauważyliście powoli kończymy pierwszy etap naszej promocji na obozy młodzieżowe 2019. Sprzedaż trwa jednak dalej, a miejsc mamy jeszcze wystarczająco dla każdego, kto chce pojechać na najlepszy obóz…

Czytaj całość Ambasadorzy BUT 2019 – kody rabatoweJak pewnie zauważyliście powoli kończymy pierwszy etap naszej promocji na obozy młodzieżowe 2019. Sprzedaż trwa jednak dalej, a miejsc mamy jeszcze wystarczająco dla każdego, kto chce pojechać na najlepszy obóz młodzieżowy w 2019 roku.

Tymczasem dla polujących na promocje mamy bardzo dobrą informację. Jak pewnie zauważyliście w tym roku po raz kolejny współpracujemy z ambasadorami, którzy reprezentują nasze biuro oraz dystrybuują kody rabatowe. W tym roku jest ro rekordowa liczba osób, z których część być może znacie z naszych poprzednich wyjazdów. Ambasadorzy BUT 2019 to ekipa z całej Polski, która gwarantuje nie tylko zniżki, ale też bonusy oraz doskonałą zabawę na samym obozie.

No to zabawę z ambasadorami BUT czas zacząć!

Od 4 marca kody zniżkowe dystrybuowane przez ambasadorów BUT mają wartość już 100 zł!  
W okresie akcji kody łączą się z promowanymi obozami i obowiązują na całą ofertę BUT (z wyjątkiem obozów  językowych 2019).

Co to oznacza?

Oznacza to, że możecie zdobyć dodatkowe 100 zł zniżki na wymarzony obóz młodzieżowy z BUT 2019!
CZAT NA ŻYWO