Powróć do listy aktualności

Obozy młodzieżowe z BUT 2020 podsumowanie

Data dodania: 14-12-2021

Wakacje 2020 to były z pewnością wakacje inne niż wszystkie. Epidemia sprawiła, że wypoczynek na wakacyjny był w tym roku inny niż zwykle. Nie odbyły się obozy młodzieżowe za granicą, musieliśmy zrezygnować z części imprez w Polsce. Ale…Wy po raz kolejny udowodniliście, że najważniejsze na wakacjach z BUT jest towarzystwo! Pomimo obostrzeń zainteresowanie naszymi obozami było bardzo duże, a ilość osób chętnych zdecydowanie przekraczała ilość dostępnych miejsc. Co robiliśmy na obozach młodzieżowych w wakacje 2020?

Obozy młodzieżowe z BUT 2020 – relacja

Po pierwsze odpoczywaliśmy! W tym roku królowało polskie morze. Byliście z nami w Jastarni, Darłówku czy Łebie. Odwiedziliśmy też Piecki, Kretowiny ,Wiele, Rogowiec czy Muszynę. Od morza po góry! Bawiliście się z nami w całej Polsce!

Youtuberzy na obozach młodzieżowych

W tym roku po raz kolejny spędziliście obozy młodzieżowe w towarzystwie Youtuberów. Waszymi i naszymi gośćmi byli m.in. Maria Krasowska czy Nanami Chan. Pierwsza z Pań szalała na parkiecie i prowadziła warsztaty z akrobatyki. Maria bawiła się z nami aż n trzech turnusach.
Wyświetl ten post na Instagramie.

W Muszynie @mariakrasowska dosłownie staje na głowie, żeby te wakacje były inne niż wszystkie. #kochamwakacjepl #BUT #mariakrasowska #muszyna #akrobatyka #trening #wakacje #wakacje2020

Post udostępniony przez Kocham Wakacje (@kochamwakacjepl)

Druga z Pań wpadła na moment, ale zaczarowała cały obóz swoją pozytywną energią!
Wyświetl ten post na Instagramie.

Jesteście team morze –

Poprzedni Następny